Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo ve Güvenli Alışveriş Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo ve Güvenli Alışveriş Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo ve Güvenli Alışveriş Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Aynı Gün Kargo ve Güvenli Alışveriş

Kampanyalar

Sevgili Müşterilerimiz,

Siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunmak adına özel bir kampanya başlatıyoruz! İşletmemizle ilgili Google İşletme sayfamıza yapacağınız her yorumda %5 indirim kazanacak, ayrıca web sitemizdeki ürünler için yapılan her yorumda da 5 TL indirim hakkı elde edeceksiniz.

Katılım çok basit! Google İşletme sayfamıza gidin, deneyimlerinizi paylaşın ve %5 indirimin tadını çıkarın. Aynı zamanda web sitemizde beğendiğiniz ürünleri değerlendirin, 5 TL indirimle alışverişinize renk katın!

Kampanya süresince her iki platformda da yapılan değerlendirmeleriniz, sizlere özel indirim kodlarıyla ödüllendirilecektir. İndirimleri birleştirerek alışveriş keyfinizi artırabilirsiniz.

Unutmayın, sizin görüşleriniz bizim için çok kıymetli. Katılımınız için teşekkür eder, alışverişlerinizde keyifli anlar dileriz!

Google İşletme Bağlantı Adresi: https://g.page/r/CRceB_kv5aFQEB0/review


Milas Üreticiler Birliği

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...